STARCRAFT SPEEDBOAT

STARCRAFT

PARAMETRY STARCRAFT SPEEDBOAT

STARCRAFT
DÉLKA | ŠÍŘKA 5,4M | 2M
STARCRAFT
POSÁDKA 5 OSOB
STARCRAFT
AUDIO SYSTÉM RÁDIO
STARCRAFT
DÉLKA PLAVBY OD 2H +
STARCRAFT
JÍDLO A NÁPOJE Z PODOLKY
STARCRAFT

KAPITÁN OLDA TOMEK

Pronájem lodí s adrenalinovou jízdou po Vltavě za Barandovským mostem. Hodinové plavby s možností nástupu a výstupu na mole v Podolce YC CERE při rezervaci stolu v restauraci. Můžete si také vzít druhý identický Starcraft a zahrát si na babu. Pronajímáme naši druhou loď z flotily, která je ideální pro menší skupiny, rodinné výlety či romantické vyjížďky ve dvou. Tato soukromá jízda po Vltavě je s kapacitou 5 pasažérů a délkou 4,5 metrů často využívána jako doprovodná loď našich větších plavidel. Pokud si přejete trochu akce, rádi vás svezeme ve skluzu. Neváhejte nám napsat nebo zavolat a my se postaráme o vaše unikátní zážitky na vodě!
STARCRAFT

PROVOZ LODÍ

Restaurace Podolka ani Yachtclub Cere není provozovatelem nabízených lodí . Plán plaveb  je v kompetenci hlavního kapitána, který zodpovídá za klidný průběh akcí a veškeré jejich možností. Restaurace Podolka dodává pro lodě občerstvení.
STARCRAFT

KONTAKT 

PRO VÍCE INFORMACÍ A MOŽNOSTI PLAVEB KONTAKTUJTE STYČENÉHO DŮSTOJNÍKA  OLDA TOMEK  +420 775 260 942
STARCRAFT

NALODĚNÍ / VYLODĚNÍ 

StarCraft může po domluvě a rezervaci v restauraci zakotvit v YC Cere. Nalodění a vylodění může též bez rezervace v restauraci proběhnout na pražských náplavkách