HLAVNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

HLAVNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Jarda Rezek

Šéfkuchař
Jarda Rezek je náš dlouholetý kolega a šéfkuchař. Tato nezastupitelná osoba vede celý team kuchyně a udržuje naše suroviny v kondici a co nejvyšší čerstvosti. Má na starost stavbu poledního menu, kvalitu surovin, jejich nákup a zpracování do posledního zrníčka. Vaří celý život, má pro svojí práci vášeň a zodpovědnost. 
HLAVNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Tom Vobořil

Spolumajitel a zakladatel restaurace Podolka v YC Cere. "Vařím od svých sedmi let a tato profese je pro mě zároveň zábavou. Jídelní lístek Podolky ladíme již desátým rokem a každou sezónu přidáváme pár novinek. Jsme rádi, že jste si zvykli chodit na osvědčená jídla a oceňujete vysoký standart kvality. 
HLAVNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

BEZLEPKOVÝ VÝBĚR

Nabízíme možnost stravování bez lepku. Bezlepková jídla jsou v našem jídelním lístku viditelně označená
HLAVNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

VEGETARIÁN

Polovina jídelního lístku je vegetariánská, takže si vyberte každý dle svých preferencí
HLAVNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

MASOVÉ SPECIALITY

V naší nabídce najdete originální burgery a steaky. Vybrané maso máme z bio chovu
HLAVNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

POLEDNÍ MENU

Každý všední den pro vás připravujeme polední menu od 11:30-14:00
HLAVNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK
Kdykoli zavítá nějaká návštěva, beru jiu nás v Podolí právě sem. Podolka má neopakovatelnou atmosféru u řeky, velice milou a profesionální obsluhu na place a nadčasový jídelní lístek. Vybere si tu skutečně každý. Ať už jste vegan nebo třeba bezlepkář, jídlo se tu pro vás najde. Oceňuji také baby friendly přístup.

Helena Buchtová 

03/2022
HLAVNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK
Podolka vždycky potěší milým personálem, skvělým vínem a výběrem jídel, kde nechybí vegetariánské varianty. Ráda se vracím.

Markéta Jinochová 

10/2022
HLAVNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK
Nejlepší restaurace v Praze s posezením u vody. Kdo si nedal jejich fenomenální grilovaný kozí sýr, žije šedivý a nudný život všedního Pražana. Běžte tam a dejte si, dokud ho mají! Obsluha je příjemná, ale potřebovali by asi večerní posilu. Naprosto chápu, že když je restaurace plná hostů, člověk si počká. Tady je to navíc v krásném místě hned u řeky s výhledem na plachetnice a veslující borce v přípravě na olympiádu. Občasná discoloď nepotěší, ale naštěstí všechny spěchají někam do dálek. Všechny drobnosti zaslouženě promíjím, a bez váhání restauraci doporučuji každému.

Ondřej Miňovský

05/2022