PRONÁJEM LODÍ

PRONÁJEM LODÍ

BITTER MOON

Vítejte na vlajkové lodi, ideální pro každou příležitost. S délkou 14m a kapacitou až 11 pasažérů, nabízí nekonečné pohodlí, prostor a soukromí. Pokud bude posádka vyšší než 11 osob, tak rádi přidáme další lodě. Připojte se k nám na palubu a užijte si nezapomenutelnou plavbu po řece Vltavě. 

Posádka je vždy připravena poskytnout vám prvotřídní služby a zajistit, abyste se na naší lodi cítili jako doma. Zábava na palubě je neomezená - můžete si užít hudbu, tanec a mnoho dalších aktivit během plavby.

BITTER MOON

MARIE MAGDALÉNA

Vítejte na palubě Marie Magdalény, naší druhé lodi, která se pohybuje stejně jako švícarské hodinky. Ano, ve skluzu se s ní nesvezete, ale pohodlně proplujete místy, kam by se parník nedostal ani omylem.

Tahle krasavice dokáže dostat do varu každého vodního nadšence. A když si přidáte ještě dobré jídlo a dokonalé pití, pak to teprve stojí za to!

MARIE MAGDALÉNA
PRONÁJEM LODÍ
PRONÁJEM LODÍ

NOVONTÓN

Ahoy kámo! Náš vltavský ponton Novontón nabízí klidnou vyhlídkovou plavbu s příjemným posezením blízko vodní hladiny a možností vyzkoušet si waterbike nebo paddleboard na palubě. S délkou 6 metrů a kapacitou až 10 pasažérů si užijete nádherný výhled na Vltavu a okolní památky. A pokud jste větší skupina, přidáme klidně další lodě z naší flotili, aby si každý mohl užít svůj zážitek na Vltavě. Kontaktujte nás a vydáme se na vodní dobrodružství!

NOVONTÓN

STARCRAFT 

Naše čtvrtá loď z flotily vás zve na soukromou jízdu po Vltavě. S kapacitou 5 pasažérů a délkou 5 metrů je ideální pro menší skupiny, rodinné výlety či romantické vyjížďky ve dvou. Rádi ji používáme i jako doprovodnou loď našich větších plavidel. A pokud si přejete trochu akce, můžeme pro vás připravit rychlejší jízdu s nádechem adrenalinu. Neváhejte nám napsat nebo zavolat a my se postaráme o vaše unikátní zážitky na vodě!

STARCRAFT
PRONÁJEM LODÍ
PRONÁJEM LODÍ

PROVOZ LODÍ 

Restaurace Podolka ani Yachtclub Cere není provozovatelem nabízených lodí . Plán plaveb  je v kompetenci hlavního kapitána, který zodpovídá za klidný průběh akcí a veškeré jejich možností. Restaurace Podolka dodává pro lodě občerstvení.
PRONÁJEM LODÍ

KONTAKTY

PRO VÍCE INFORMACÍ A MOŽNOSTI PLAVEB KONTAKTUJTE STYČENÉHO DŮSTOJNÍKA  UVEDENÉHO U NABÍZENÉHO PLAVIDLA. RESTAURACE NENÍ INFORMOVANÁ O DETAILECH PROVZU PLAVIDEL.
PRONÁJEM LODÍ

NALODĚNÍ / VYLODĚNÍ

Lodě mohou po domluvě a rezervaci v restauraci zakotvit v YC Cere. Nalodění a vylodění bez rezervace v restauraci nemůže na molech YC Cere proběhnout.
NOVONTÓN

PARAMETRY NOVONTÓN DÉLKA | ŠÍŘKA 5M | 3M  POSÁDKA 8 OSOB ...

BITTERMOON

PARAMETRY BITTERMOON DÉLKA | ŠÍŘKA 14M | 4M  DÉLKA PLAVBY AŽ 12H ...