KOMPLEXNÍ CATERINGOVÉ SLUŽBY

JAK TO U NÁS FUNGUJE? 

KOMPLEXNÍ CATERINGOVÉ SLUŽBY

1. KROK 

Zeptáme se vás na vaší představu a při jaké příležitosti chcete servírovat jídlo a nápoje. Čím více informací víme, tím efektivnější je návrh spolupráce. 
KOMPLEXNÍ CATERINGOVÉ SLUŽBY

2. KROK 

Navrhneme vám, co a na jaký inventář servírovat a vytvoříme předběžný rozpočet. Nabídku dokážeme přizpůsobit jak domácí oslavě, tak velké společenské akci.
KOMPLEXNÍ CATERINGOVÉ SLUŽBY

3. KROK 

Uvaříme, připravíme, dovezeme a servírujeme dle předem dohodnutých bodů s naším týmem profesionálních kolegů.
KOMPLEXNÍ CATERINGOVÉ SLUŽBY

Tom Vobořil

Spolumajitel & Executive chef
Gastronomii se věnuji již více než 20let a v kuchyni se svým týmem stále vymýšlíme nové produkty a testujeme chutě,  abychom našim zákazníkům nabízeli kromě tradičních pokrmů i ty neobvyklé. Dbám na precizní kulinářské postupy a výběr těch nejkvalitnějších surovin. Ke každému klientovi zaujímám individuální přístup s ohledem na jeho přání a požadavky. Neváhejte mě kontaktovat na tomvoboril@restauracepodolka.cz

SVATEBNÍ DORT

Jak výjimečný je váš velký den, tak výjimečný by měl být i svatební dort. Rozhodli jsme se proto pro netradiční servírování, kdy dort skládáme přímo před očima svatebčanů na slavnostní dubovou podstavu. 

Dort je možné složit z různých chuťových základů, kdy si každý přijde na to své. Nejvyhledávanější je čokoládový korpus s ořechy, piškotový korpus se smetanovým krémem a malinami či stále oblíbenější dort s černým bezem a bezovými květy. Povrch dortů finišujeme sametovou čokoládou s velkým množstvím malin a jahod, které skloubí jedinečnou chuť s dekorativním vzhledem.