PRONÁJEM LODÍ

Lode_3

BITTER MOON

Vítejte na naší vlajkové lodi, která je ideální variantou pro každou příležitost. S délkou 14m a kapacitou až 11 pasažérů nabízí pohodlí, prostor a soukromí. Pokud bude posádka větší než 11 osob, není problém připojit k plavbě další lodě. Užijte si nezapomenutelnou plavbu po řece Vltavě s výhledy na historické části města Prahy. 

Posádka našich lodí vám poskytne prvotřídní služby a zajistí, abyste se na naší lodi cítili jako doma. Zábava na palubě je neomezená - můžete si užít hudbu, tanec a mnoho dalších aktivit během plavby.

BITTER MOON

STARCRAFT 

Naše čtvrtá loď z flotily vás zve na soukromou jízdu po Vltavě. S kapacitou 5 pasažérů a délkou 5 metrů je ideální pro menší skupiny, rodinné výlety či romantické vyjížďky ve dvou. Rádi ji používáme i jako doprovodnou loď našich větších plavidel. A pokud si přejete trochu akce, můžeme pro vás připravit rychlejší, adrenalinovou jízdu. Neváhejte nám napsat nebo zavolat a my se postaráme o vaše unikátní zážitky na vodě!

STARCRAFT
Lode_3
Lode_3

NOVONTÓN

Náš vltavský ponton Novontón nabízí klidnou vyhlídkovou plavbu s příjemným posezením blízko vodní hladiny a možností vyzkoušet si waterbike nebo paddleboard na palubě. S délkou 6 metrů a kapacitou až 10 pasažérů si užijete nádherný výhled na Vltavu a okolní památky. A pokud jste větší skupina, přidáme bez problému další lodě z naší flotily, aby si každý mohl užít svůj zážitek na Vltavě. Kontaktujte nás a vydáme se za vodním dobrodružstvím!

NOVONTÓN
Lode_3

PROVOZ LODÍ 

Restaurace Podolka ani Yachtclub Cere není provozovatelem nabízených lodí . Plán plaveb je v kompetenci hlavního kapitána, který zodpovídá za klidný průběh akcí a veškeré jejich možností. Restaurace Podolka dodává pro lodě občerstvení.
Lode_3

KONTAKTY

PRO VÍCE INFORMACÍ A MOŽNOSTI PLAVEB KONTAKTUJTE STYČENÉHO DŮSTOJNÍKA  UVEDENÉHO U NABÍZENÉHO PLAVIDLA. RESTAURACE NENÍ INFORMOVANÁ O DETAILECH PROVOZU PLAVIDEL.
Lode_3

NALODĚNÍ / VYLODĚNÍ

Lodě mohou po domluvě a rezervaci v restauraci zakotvit v YC Cere. Nalodění a vylodění bez rezervace v restauraci nemůže na molech YC Cere proběhnout.