ROZSVÍCENÍ STROMKU | 2.12.2023

PROGRAM AKCE | SOBOTA 2.12.2023

Letos jsme se do Vánoc pustili opravdu s vervou a kromě 30 000 led světýlek v areálu se můžete těšit i na vánoční jedličku!
A protože se nám naše "Podolkové náměstíčko" opravdu povedlo, rozhodli jsme se uspořádat vánoční akci pro děti i dospělé!
Restauraci pro vás otevíráme ve standardním čase 11:30, začátek akce s programem se uskuteční od 14:30 do 18:00.

14:30 - 18:00 | PO CELOU DOBU AKCE BUDE PROBÍHAT

ZDOBENÍ STROMEČKU

Přijďte s námi ozdobit naší jedličku, přinést si můžete svou ozdobu nebo si jí na místě zakoupit a popsat vlastním textem nebo pomalovat obrázkem. 

POUŠTĚNÍ PODOLSKÝCH LODIČEK 

Zavzpomínejte se svými ratolestmi (nebo i sami :)) na pouštění skořápkových lodiček. Podle tradice dokáže plavba lodičky se zapálenými svíčkami předpovědět budoucnost či odpovědět na otázku, kterou chceme znát. Umístili jsme proto na naše světelné náměstíčko loď našeho partnera YC Cere, která bude naplněna vodou a poskytne tak unikátní prostor pro vánoční, skořápkovou plavbu.

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ 

Pro děti je připravena krásná soutěž, která se bude konat mezi desetitisíci světýlky ve venkovních prostorách areálu restaurace. Výherce obdrží vánoční dort, který si bude moci odnést domů.

15:00 - 17:00 | ZDOBENÍ VÁNOČNÍCH PERNÍČKŮ V CUKRÁŘSKÉ DÍLNĚ

Nahlédněte do naší kuchyně, kde pro vás připravujeme veškeré dobroty a sladkosti a staňte se na chvíli mistrem cukrářem. V rámci akce budete mít možnost ozdobit si se svými dětmi perníčky v opravdové cukrářské dílně. Ale pozor - kapacita je v tomto případě omezena a je nutná registrace předem na email info@restauracepodolka.cz

17:30 | ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMKU A VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE O VÁNOČNÍ DORT

18:00 | KONEC AKCE 

Ozdoby i skořápkové lodičky si můžete donést vlastní nebo si je na místě za drobný poplatek zakoupit.