BURGER BOX MASO & VEGE

1 350 Kč / ks
Na dotaz

Vyvážená variace boxu pro milovníky masových a vegetariánských burgerů z grilu. Usnadní vám nejen čas na nákup surovin , ale i čas na přípravu.


Chystáte se pozvat přátele na grilovačku a rádi byste jim dokázali, že grilovat se dá i bez masa? Objednejte si náš box maso & vege, rozpalte gril a přesvědčte je, že vedle šťavnatých hovězích burgerů si pochutnají i na stejně šťavnatých se sýrem Halloumi. Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvážená variace boxu pro milovníky masových a vegetariánských burgerů z grilu. Usnadní vám nejen čas na nákup surovin , ale i čas na přípravu.

Chystáte se pozvat přátele na grilovačku a rádi byste jim dokázali, že grilovat se dá i bez masa? Objednejte si náš box maso & vege, rozpalte gril a přesvědčte je, že vedle šťavnatých hovězích burgerů si pochutnají i na stejně šťavnatých se sýrem Halloumi. 

Kompletní návod na přípravu naleznete níže.

BOX OBSAHUJE: 

4x Halloumi sýr s bylinkami 50g

2x Hovězí burger 150g

4x Sezamová bulka 

2x Cheddar - plátky 

4x Jalapenos 10g

2x Slanina - plátky 

4x Římský salát 

 

1x Grenaille - brambory s bazalkovým máslem v alobalu 600g

 

1x Bazalkový kečup 200g

1x Česneková majonéza 200g

1x Pažitkový Creme Fraiche  200g

1x Rhode Island dressing 200g

 

NÁVOD NA PŘÍPRAVU: 

Připravte si místo, kde budete burgery servírovat.

Suroviny z krabice vyndejte z obalů a dejte na větší talíř, nebo tác.

Rozpalte gril. Dbejte na správnou teplotu a plamen, nesmí mít moc prudký žár.  První položte na gril alobal s bramborami, cca 15 minut předem přípravou ostatních surovin. Brambory jsou již předvařené. Po 5-7 minutách je opatrně protřepejte. Dbejte na to, ať se vám alobal neprotrhne.

Rozpečte slaninu a dejte na talíř. Položte na gril plátky masa a opečte z jedné strany. Otočte a přidejte opečenou slaninu, plátky cheddaru, dle chuti i jalapenos. Na gril položte plátky sýru Halloumi a opečte z obou stran, aby měl hnědou krustu. 

Housky rozkrojte ve spodní části a položte na horní mřížku, nebo plochu grilu. Nikdy nepokládejte na přímý plamen. Rozpečené budou krásně křehké. 

Nakrájejte římský salát. 

Obě strany bulky pomažte omáčkou dle vašeho výběru. Náš tip: Bazalkový kečup na spodní straně, česneková majonéza na vrchní. Zbylé suroviny jako je maso se slaninou a cheddarem, římský salát, halloumi poskládejte do bulky dle libosti. Jako přílohu servírujte grilované Grenaille z alobalu. 


Doplňkové parametry

Kategorie: CATERING V PRÁCI A DOMA
Počet porcí: 4 - 6
Doba dodání: Do 48h od objednání nebo dle dohody
Chlazený produkt: Určeno k okamžité spotřebě - udržujte v chladu
Alergeny: 1, 3, 7, 8, 11