BURGER BOX 4 osoby

1 095 Kč / ks
Na dotaz

Pro všechny milovníky grilování a šťavnatých burgerů jsme připravili tento box, který vám ušetří čas na nákup a přípravu surovin.

Chystáte grill party s přáteli a šťavnatý burgery? Pak pro vás máme box plný čerstvých a  poctivých surovin, ze kterých připravíte vynikající burgery. Na vás bude jen pořádně rozpálit gril, užít si společný čas a dobroty na talíři. 

Kompletní návod na přípravu naleznete níže.

BOX OBSAHUJE: 

4x Hovězí burger 150g

4x Sezamová bulka 

4x Cheddar - plátky 

4x Jalapenos 10g

4x Slanina - plátky 

4x Římský salát 

 

1x Grenaille - brambory s bazalkovým máslem v alobalu 600g

 

1x Bazalkový kečup 200g

1x Česneková majonéza 200g

1x Pažitkový Creme Fraiche  200g

1x Rhode Island dressing 200g

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁVOD NA PŘÍPRAVU: 

Připravte si místo, kde budete burgery servírovat. Suroviny z krabice vyndejte z obalů a dejte na větší talíř, nebo tác.

Rozpalte gril. Dbejte na správnou teplotu a plamen, nesmí mít moc prudký žár. 

První položte na gril alobal s bramborami, cca 15 minut předem přípravou ostatních surovin. Brambory jsou již předvařené. Po 5-7 minutách je opatrně protřepejte. Dbejte na to, ať se vám alobal neprotrhne.

Rozpečte slaninu a dejte na talíř. Položte na gril plátky masa a opečte z jedné strany. Otočte a přidejte opečenou slaninu, plátky cheddaru, dle chuti i jalapenos. 

Housky rozkrojte ve spodní části a položte na horní mřížku, nebo plochu grilu. Nikdy nepokládejte na přímý plamen. Rozpečené budou krásně křehké. 

Nakrájejte římský salát. Obě strany bulky pomažte omáčkou dle vašeho výběru. Náš tip: Bazalkový kečup na spodní straně, česneková majonéza na vrchní. Zbylé suroviny jako je maso se slaninou a cheddarem, římský salát poskládejte do bulky dle libosti. Jako přílohu servírujte grilované Grenaille z alobalu
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CATERING V PRÁCI A DOMA
Počet porcí: 4
Doba dodání: Do 48h od objednání nebo dle dohody
Chlazený produkt: Určeno k okamžité spotřebě - udržujte v chladu
Alergeny: 1, 3, 7, 8, 11